Новини

Греція

Греція

30.06.2017

Греція 
Пізнайте нескінченні милі зеленувато-синьої берегової лінії, вигорілі на сонці стародавні руїни, чудовий сир фета і ядрений напій узо. Грецькі пейзажі ваблять і заворожують, а самі греки - люди, захоплені політикою, кавою, мистецтвом і балаканиною.
Задовольніть свої бажання, дозвольте Греції наповнити Вас емоціями. Будь то енергійні нічні клуби Міконосу або значущі Метеори; величне місто Дельфи або приземлений Мецово; міцні скелі Криту і пишно квітучі дикі весняні рослини. Ви швидко відчуєте принадність меланхолійного блюзу, а після, стародавні пам'ятки перенесуть Вас за часів мінойської цивілізації. Ви зможете насолодитися сучасним мистецтвом, відвідати улюблені греками фестивалі, зазирнути в галерею, наштовхнутися на музеї в найнеймовірніших місцях. Греція вміло поєднує своє минуле, сьогодення і майбутнє таким чином, що в результаті ми маємо країну з нескінченною культурною спадщиною.
Спокусіться грецькою кухнею, адже греки, як самий гостинний народ на землі, завжди прагнуть догодити, і хочуть бути впевненими, що Ви ситі. Саморобні цацики і ароматні смажені сувлаки це тільки початок. Грецьке меню поманить Вас в пригоди, і щовечора в нові.