Часті запитання

В кожній окремій Акції можна неодноразово приймати участь, кожного разу сплативши по 1$ по комерційному курсу+5%.
Кожного разу як тільки Ви робите оплату в розмірі 1$+5%, Вам потрібно проходити реєстрацію. Це необхідно для того щоб при кожній Вашій реєстрації Вам був присвоєний номер який приймає участь в Акції.
Участь в тижневих Акціях приймають всі хто приймає участь в основній Акції і виконав всі умови для прийняття участі в тижневій Акції.
Прийнявши участь в основній Акції, Ви можете приймати участь у всіх тижневих Акціях, виконавши всі умови тижневої Акції.
Виліт відбувається з аеропорту м. Львів або м. Бориспіль.
Оплата відбувається тільки в гривнях по комерційному курсу. Точна сума до оплати щоденно оновлюється на головній сторінці.
В Акції приймають участь всі хто виконав умови Акції, незалежно Резидент чи нерезидент України.
Приз може отримати тільки переможець Акції. Приз не передається третім особам.
Переможець повинен пред'явити паспорт і квитанцію про оплату яка приймала участь в Акції. ПІБ переможця повинні збігатися з даними в паспорті.
Дана особа отримує приз в присутності одного з батьків чи опікунів. Переможець повинен пред'явити паспорт чи свідоцтво про народження і квитанцію про оплату яка приймала участь в Акції. ПІБ переможця повинні збігатися з даними в паспорті чи в свідоцтві про народження. Приз видається тільки одному з батьків чи опікунів неповнолітньої особи яка стала переможцем Акції.