Умови Акції

 1. Акція «Море за 1 долар» «Відпочинок в Єгипті, Шарм-ель-Шейх, готель Grand Rotana 5* за 1 долар».
 2. Згідно умов Акції, особа, яка придбає платні послуги, що надаються на Сайті Адміністратором на суму 1 долар США по комерційному курсу в гривнях +5%, отримує право на участь в Акції.

 3. Для того, щоб стати учасником Акції ви повинні здійснити оплату за платні послуги, що надаються Адміністратором на даному сайті відповідно до Угоди Користувача у розмірі 1 долар США по комерційному курсу в гривнях +5%.
  • Реквізити для оплати:
   Отримувач: ФОП «Подоляк Руслан Сергійович», ЄДРПОУ 2994511756,
   р/р 26005053705169 в ЗГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк», МФО 325321.
   Призначення платежу: Оплата за надання інформаційних послуг по відпочинку (обов’язково вказати Ваше ПІБ).
 4. Зареєструватися на сайті www.moreza1dolar.com.ua
 5. Здійснити не менше як 1 (одне) поширення (репост) інформації про Акцію в соціальних мережах (Фейсбук, Вконтакті або "Однокласники"). Дана умова не є обов’язковою, але для швидкої реєстрації Вашої анкети або пошуку Вашої анкети в соціальних мережах бажано зробити поширення (репост) інформації про акцію

 6. У вартість, визначену п. 2 Правил включається вартість послуг + додатково адміністративні витрати у розмірі 5 % від вартості послуг.
 7. Користувач стає учасником Акції з моменту зарахування на рахунок Адміністратора коштів, сплачених ним за отримання послуг та після реєстрації на сайті www.moreza1dolar@com.ua.
 8. Користувач для підвищення своїх шансів на перемогу може в необмеженій кількості приймати участь в Акції сплативши кожного разу вартість послуг в сумі 1 долар США по комерційному курсу в гривнях+5%, та кожного разу повторно пройшовши реєстрацію на сайті www.moreza1dolar@com.ua.
 9. Користувач може внести кошти в рахунок оплати за Послуги наступним чином:
  • банківським переказом через касу будь-якого банку.
  • переказом з банківської картки через систему Приват24.
  • оплати на сайті банківською карткою Visa/MasterCard
  • поповнення через термінали ПриватБанк.
  • у будь-якому відділенні ПриватБанк.
 10. Організатором Акції є Адміністратор.
 11. За результатами проведення Акції Адміністратор визначає переможця Акції.
 12. Переможець Акції визначається шляхом використання сервісу www.random.org.
 13. Переможець акції отримує в подарунок Путівку на дві особи в Єгипет, Шарм-ель-Шейх, готель Grand Rotana 5*, на 10 ночей.
 14. Під подарунком слід розуміти можливість придбання переможцем туристичної путівки (або інших подарунків, які надає організатор) за 1 гривню.
 15. Оплативши 1 гривню переможець туристичної путівки або інших подарунків, які надає організатор автоматично погоджується (підписує) з умовами Договору доручення
 16. Термін дії Акції з 11 вересня 2017 року по 07 жовтня 2017 року включно до 23:59:59 год.
 17. Акція вважається такою, що відбулася за умови, що в ній взяло участь не менше, ніж 2 300 Користувачів.
 18. У разі, якщо до завершення терміну проведення Акції у ній прийме участь менше Користувачів, ніж визначено п. 16 Правил, Акція вважається такою, що не відбулася.
 19. Продавцем туристичної путівки є Туристичний оператор.
 20. Для отримання подарунку переможець зобов’язаний укласти з Туроператором відповідний туристичний договір на умовах, запропонованих Туроператором.
 21. Переможець Акції вважається таким, що відмовився від свого подарунку у разі, якщо протягом 5 календарних днів з моменту розміщення на сайті інформації про переможця Акції, вказана особа не звернеться до Адміністратора з заявою про готовність скористатися своїм правом на одержання подарунку.
 22. У разі, якщо Акція визнана Адміністратором такою, що не відбулася, Адміністратор має право на власний розсуд спрямувати частину коштів, одержаних в якості оплати Користувачами за надані послуги на благодійні цілі.
 23. Незалежно від того, відбулася Акція чи ні, кошти, сплачені користувачами за отримані послуги від Адміністратора як однією із умов участі в Акції, поверненню не підлягають.
 24. Переможець Акції не має права на компенсацію подарунку грошовими коштами (в грошовому еквіваленті) чи будь-яким іншим способом.
 25. Адміністратор має право в односторонньому порядку змінювати умови Акції.
 26. Адміністратор має право до завершення акції замінити подарунок на будь-який інший аналогічний за змістом та вартістю.
 27. Беручи участь в Акції, Користувач підтверджує, що ознайомлений та повністю погоджується з умовами, зазначеними в Угоді користувача та Договорі доручення.